• Producent - Dekton

CZYM JEST DEKTON ?

Odkryliśmy tajemnice kamienia naturalnego, odsłaniając sekrety jego wyjątkowego piękna i wytrzymałości, by potem przy pomocy technologii zaszyfrować go i ulepszyć w Dekton: kamień doskonały technicznie i ultrakompaktowy. Dekton wyznacza przyszłość architektury i designu poprzez tworzenie poruszających emocje przestrzeni, w których piękno i funkcjonalność współistnieją w idealnej harmonii. Dekton to zaawansowane połączenie ponad 20 minerałów pozyskanych prosto z natury. Dekton wykorzystuje w swojej produkcji unikalną technologię TSP, zdolną do spiekania cząstek mineralnych, dzięki czemu łączą się one ze sobą. Dekton to doskonałość funkcjonalnego piękna dla każdego architektonicznego projektu. Wszechstronne właściwości płyt Dekton sprawiają, że są one idealnym rozwiązaniem do zastosowania nawet przy najbardziej wymagających powierzchniach, takich jak ściany czy podłogi.

DEKTON stanowi rozwiązanie wszelkich kwestii związanych z łazienkami. W tej przestrzeni konieczne jest użycie materiałów, które są łatwe do czyszczenia i konserwacji. Dekton to materiały idealne dzięki ich dużemu formatowi minimalizującemu liczbę połączeń i prawie zerowej porowatości.

Oferując wyjątkową odporność na ciepło i parę, Dekton zapewnia pionowe i poziome pokrycie przestrzeni łazienkowych. Jego potencjalne zastosowania obejmują okładziny wewnętrzne, które mogą mieć grubość nawet 4 mm, podłogi z wykończeniami antypoślizgowymi do pryszniców i na ściany.

Dzięki szerokiej gamie kolorów i szczególnej dbałości o styl DEKTON zmienia łazienkę w pierwszorzędną designerską przestrzeń. Niezbędnymi elementami tej przestrzeni są blaty oraz bogata oferta brodzików. Aby dopełnić całkowicie zintegrowany wygląd, dostępna jest szeroka gama zlewozmywaków wykonanych z spieku DEKTON, które zwiększają ciągłość przestrzeni.