• Blaty Kuchenne Gorzów Wielkopolski

Linia KITCHEN LOUNGE od marki NEOLITH® postrzega kuchnię jako miejsce, gdzie moda i funkcjonalność, elegancja i trwałość, a także dbałość o detale estetyczne i doskonałe właściwości techniczne współgrają ze sobą harmonijnie.

NEOLITH® stworzył powierzchnię, która zapewnia maksymalną odporność na zarysowania, ekstremalne temperatury, działanie środków chemicznych oraz promieniowanie UV. Co więcej, ta powierzchnia jest niemal niereaktywna na plamy, charakteryzuje się praktycznie zerową chłonnością dzięki niemalże niewidocznym porom.

Odkryj piękno i wytrzymałość Twojej kuchni

NEOLITH® KITCHEN LOUNGE oferuje ponad 50 różnych modeli z różnorodnymi wykończeniami, które pozwalają dostosować się do gustów, potrzeb i trendów każdego właściciela, projektanta wnętrz lub architekta na całym świecie.

Od 2010 roku, ponad 150 000 blatów kuchennych zostało zainstalowanych na całym świecie, co świadczy o wyjątkowych właściwościach Neolith w branży kuchennej. Dodatkowo, producent oferuje 25-letnią gwarancję na płyty używane do wykonania blatów.

NEOLITH® posiada także dedykowaną linię zlewozmywaków, NEOLITH SINKS, które są wykonane z tego samego materiału co blaty, zapewniając spójność i minimalistyczny design kuchni."


Screenshot_2.jpg

Screenshot_1(1).jpg

Screenshot_5(1).jpg

Screenshot_2feww.jpg

  full_margin_transparent_customcolor.png

ul. Anny Jagielonki 15c
65-155 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska

telefon.jpg   607 725 499


obraz_2021-03-11_173717.png    kontakt@spiekifalco.pl