• Blaty Kuchenne Bydgoszcz

Poczuj piękno i trwałość swojej kuchni

Linia KITCHEN LOUNGE marki NEOLITH® postrzega świat kuchni jako otoczenie, w którym moda i funkcjonalność, elegancja i trwałość, szczegóły estetyczne i właściwości techniczne idą ze sobą w parze.

W tym celu NEOLITH® stworzył powierzchnię o maksymalnej odporności na zarysowania, wysokie temperatury, środki chemiczne i promieniowanie UV, która ponadto jest odporna na plamy i posiada praktycznie zerową chłonność dzięki porowatości wynoszącej prawie 0%.

NEOLITH® KITCHEN LOUNGE obejmuje ponad 50 modeli o różnych wykończeniach, aby wpisać się w gusta, potrzeby i tendencje każdego właściciela, projektanta wnętrz lub architekta w dowolnym zakątku świata.

Ponad 150 000 blatów kuchennych zainstalowanych na całym świecie od 2010 r. potwierdza niezwykłe właściwości Neolith w branży kuchennej, oferując przy tym 25-letnią gwarancję producenta na płyty używane do wykonania blatów.

NEOLITH® posiada również specjalną linię dedykowaną zlewozmywakom, NEOLITH SINKS, które wykonywane są z tego samego materiału co blat, w celu osiągnięcia jednolitego i minimalistycznego projektu kuchennego.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_1(1).jpg

Screenshot_5(1).jpg

Screenshot_2feww.jpg

  full_margin_transparent_customcolor.png

ul. Anny Jagielonki 15c
65-155 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska

telefon.jpg   607 725 499


obraz_2021-03-11_173717.png    kontakt@spiekifalco.pl