• Dostawa

Drodzy Klienci sklepu internetowego,

Masz już wizję idealnej kuchni z błyszczącym blatem kuchennym ze spieku kwarcowego? A może marzysz o eleganckiej elewacji ze spieków kwarcowych, które podkreślą charakter Twojego domu? Bez względu na Twoje potrzeby, firma FALCO Spieki Kwarcowe gotowa jest zrealizować Twoje marzenia!

Dostawa produktów FALCO jest gwarancją, że Twoje zamówienie dotrze bezpiecznie pod wskazany adres w całej Polsce. Termin realizacji zamówień zależy od wybranego produktu, ale możesz być pewien, że niezależnie od miejsca docelowego, nasza firma dostarczy spieki kwarcowe na czas.

Koszty dostawy różnią się w zależności od producenta, ale dla wybranych produktów, takich jak Dekton, Silestone, Museum, Technistone, Siquartz, Inalco, Santamargherita, dostawa jest całkowicie darmowa! W przypadku innych produktów z naszego sklepu internetowego koszty dostawy są ustalane indywidualnie, więc przed dokonaniem zakupu zalecamy skontaktowanie się z naszą obsługą sklepu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Inalco-The-New-Blacks-Amaranto-6-mm-naturalny_[5654]_480.jpg
Należy pamiętać, że koszt dostawy nie obejmuje rozładunku zamówienia, który jest odpowiedzialnością kupującego. Aby rozładunek przebiegł sprawnie, zalecamy przynajmniej trzyosobową ekipę.

Kiedy już otrzymasz swoje spieki kwarcowe, możesz zacząć planować ich zastosowanie! W zależności od grubości materiału, możesz wykorzystać go na różne sposoby:
- Spieki o grubości 3-4 mm doskonale nadają się do okładzin ścian, kominków, elewacji, czy ścian w łazience.
- Jeśli wybierzesz spieki o grubości 5-8 mm, możesz je użyć do podłóg, posadzek czy podłóg w łazience.
- A jeśli potrzebujesz solidnego blatu kuchennego, blatu łazienkowego, parapetu, stołu czy stolika, spieki o grubości 12 mm, 20 mm lub 30 mm spełnią Twoje oczekiwania.

6-Dekton-Asset-1-1-.jpg

Na koniec, nie zapomnij o naszych atrakcyjnych rabatach i możliwości zakupu z usługą montażu! Skontaktuj się z naszą obsługą sklepu, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat cen oraz dostępnych rabatów. Montaż nie tylko zapewnia profesjonalną instalację, ale także obniża stawkę VAT, oszczędzając Ci 15% wartości zamówienia.

Firma FALCO Spieki Kwarcowe to gwarancja doskonałej jakości i profesjonalizmu. Czekamy na Twój kontakt!

Z poważaniem,
Zespół FALCO Spieki Kwarcowe

Sprawdź Nasze Realizacje - Unikalność w Każdym ProjekcieZapraszamy do kontaktu.
tel:+48 607 725 499
kontakt@spiekifalco.pl
www.spiekifalco.pl

Pomożemy Tobie w kompleksowej realizacji:
-kominka
-posadzek
-ścian
-schodów
-blatów kuchennych i łazienkowych
-tarasów
-elewacji

Tutaj znajdziesz materiały, które spełnią najbardziej wyrafinowane marzenia o pięknych wnętrzach. W jednym miejscu oprócz materiałów znajdziesz najlepszych fachowców z twojej okolicy.

W swojej ofercie posiadamy materiały wiodących producentów t.j
- Neolith
- Inalco
- Technistone
- Silestone
- Dekton
- Lapitec
- Laminam
- Florim
- Marazzi
- PARADYŻ
- Museum


 full_margin_transparent_customcolor.png

telefon.jpg   607 725 499


obraz_2021-03-11_173717.png    kontakt@spiekifalco.pl