• Spieki kwarcowe Wrocław

Wyroby powstałe dzięki specjalnej technologii z odpowiedniej mieszanki kamienia, glinek i innych składników, czyli spieki kwarcowe, cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli Ty też chcesz wykorzystać wielkoformatowe płyty w stworzeniu wyjątkowej aranżacji wymarzonego domu — skorzystaj z naszych usług! Klientom z Wrocławia i okolic z przyjemnością pomożemy w realizacji kominków, ścian, elewacji, blatów kuchennych i łazienkowych czy posadzek ze spieków kwarcowych, które są doskonałą alternatywą dla naturalnego kamienia.

Postaw na ponadczasowe spieki kwarcowe, materiał o niezwykłych właściwościach!

Płyty, jakie oferujemy, wyróżniają się twardością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie czy plamy. Są też o wiele lżejsze niż wyroby z kamienia naturalnego, a więc tańsze i łatwiejsze w montażu. Można je stosować w każdym typie pomieszczenia, zarówno jako obudowa kominków lub parapetów, jak i podłogi czy dekoracja ścian. Szukasz najlepszego fachowca w Twojej okolicy? FALCO stanie na głowie, żeby Ci pomóc!

Eleganckie spieki kwarcowe: Wrocław

Zastanawiasz się, czym wykończyć efektowne foyer w budynku będącym siedzibą instytucji kulturalnej albo rozległy korytarz w obiekcie komercyjnym? W takich miejscach liczy się pierwsze wrażenie — aby olśnić gości, nie trzeba wydawać majątku na drogie elementy wykończeniowe z kamienia naturalnego, który dodatkowo bywa podatny na zabrudzenia czy uszkodzenia. Zamiast tego postaw na niezwykłe spieki kwarcowe o imponujących właściwościach i wielu możliwościach w zakresie estetyki. W naszej ofercie, kierowanej do Klientów z Wrocławia oraz okolic, znaleźć można kolekcje spieków takich marek jak Marazzi, Laminam, Neolith, Inalco, Dakton czy MUSEUM. Dodatkowo pomożemy Ci znaleźć fachowca, który zamontuje zakupione u nas spieki kwarcowe — nie jest to łatwe zadanie, dlatego warto skorzystać z usług doświadczonego profesjonalisty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi wzorami oraz zamówienia spieków kwarcowych w FALCO!

spieki kwarcowe wrocław

logo falco

ul. Anny Jagielonki 15c
65-155 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska