• Spieki kwarcowe Poznań

FALCO tworzy grupa odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób wykorzystać spieki kwarcowe tak, aby prezentowały się we wnętrzach efektownie i praktycznie. Zajmujemy się realizacją projektów, które obejmują m.in.:

  • kominki,
  • posadzki,
  • tarasy,
  • elewacje,
  • ściany,
  • schody,
  • blaty łazienkowe i kuchenne.

Eleganckie spieki kwarcowe od renomowanych producentów

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z naszą firmą, ale nie wiesz jeszcze, który z prezentowanych spieków spełni Twoje oczekiwania? Zachęcamy do zapoznania się z bogactwem materiałów, jakie przygotowaliśmy. W FALCO znajdziesz m.in. produkty Laminam, Lapitec, Neolith, Dekton, Silestone czy Technistone. Z wyjątkowej estetyki, funkcjonalności oraz nietuzinkowego charakteru tych spieków kwarcowych skorzystała już szeroka rzesza Klientów z Poznania, ale nie tylko. Zaufaj specjalistom z FALCO już dziś!

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 607 725 499 bądź też mailowo na kontakt@spiekifalco.pl. Z przyjemnością pomożemy Ci spełnić marzenia o wyrafinowanej aranżacji wnętrz.

Wytrzymałe spieki kwarcowe – Poznań

Proponujemy spieki kwarcowe, czyli płyty ceramiczne, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Materiały powstają z drobno zmielonej mączki kamiennej oraz żywicy. Poddane procesowi prasowania stają się niezwykle trwałymi komponentami odpornymi na zarysowania, pęknięcia lub działanie czynników, takich jak woda, ogień, promienie słoneczne czy środki chemiczne. Klientów z Poznania i innych miast zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty, w której proponujemy spieki kwarcowe!

Wyjątkowo estetyczne i wszechstronne płytki – spieki kwarcowe

Z myślą o Klientach szukających efektownych materiałów wykończeniowych do wnętrz aranżowanych w stylistyce nowoczesnej starannie przygotowaliśmy rozbudowaną gamę spieków kwarcowych. Proponujemy warianty w różnorodnych wzorach oraz odcieniach, w tym modele wiernie imitujące powierzchnie drewniane, betonowe, marmurowe, metalowe bądź granitowe. Oferujemy płyty zarówno wielkoformatowe, jak i w mniejszych wymiarach, przy czym w razie potrzeby – zapewniamy fachowy montaż spieków kwarcowych. Mieszkańców Poznania, a także okolic zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy!

spieki kwarcowe poznań

logo falco

ul. Anny Jagielonki 15c
65-155 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska