• O nas

Odmien-swoje-wnetrze(1).jpg

FALCO Spieki Kwarcowe: Kamień z Pasją i Profesjonalizmem

Nowoczesne Wnętrza z Charakterem

W świecie wyrafinowanego designu i trwałych rozwiązań budowlanych, FALCO Spieki Kwarcowe to firma, która oferuje coś więcej niż tylko materiały budowlane. Nasza firma to partner, który wraz z Tobą tworzy niepowtarzalny charakter domu, łącząc funkcjonalność z efektownym stylem. Niezależnie od tego, czy marzysz o blatach kuchennych ze spieku kwarcowego, elewacji czy kominku, w FALCO znajdziesz wszystko, co spełni najbardziej wyrafinowane marzenia o pięknych wnętrzach.

FALCO - Partner Kamieniarzy, Architektów i Wszystkich Zafascynowanych Kamieniem

FALCO Spieki Kwarcowe nie tylko obsługuje klientów indywidualnych, ale również skierowała swoją ofertę do partnerów handlowych. Kamieniarze, studia kuchenne, architekci, projektanci wnętrz, wykonawcy, czy producenci mebli – dla każdego przygotowano specjalny program. Oferuje on nie tylko korzystne warunki cenowe, ale również indywidualną opiekę doradcy handlowego, szkolenia branżowe, wystawki produktów do punktów sprzedaży, oraz materiały promocyjne. W FALCO znajdziesz nie tylko kamień, ale również partnera gotowego wesprzeć Cię w każdym etapie realizacji projektu.

Montaż Spieków Kwarcowych

Szukasz eksperta do montażu spieków kwarcowych? Firma FALCO stoi do Twojej dyspozycji! Działamy w największych miastach Polski, a nasza oferta obejmuje montaż spieków kwarcowych na blaty kuchenne, elewacje, kominki, schody, czy płytki dużego formatu. Montujemy nie tylko w Poznaniu, Warszawie czy Szczecinie, ale również w mniejszych miejscowościach. Nasze atrakcyjne ceny zaskoczą pozytywnie, nie obciążając nadmiernie Twojego budżetu. Przekonaj się, dlaczego spieki kwarcowe to doskonałe rozwiązanie!

Pełen Proces Realizacji

W FALCO nie tylko dostarczamy wysokiej jakości spieki kwarcowe, ale również oferujemy ich kompleksową instalację. Każda nasza realizacja to efekt precyzyjnego planowania i staranności w każdym etapie projektu.

Etap 1: Konsultacje i Projektowanie

Rozpoczynamy od dogłębnych konsultacji z klientem, gdzie zgłębiamy jego oczekiwania i preferencje. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami, aby stworzyć spersonalizowany projekt kominka ze spieku kwarcowego, idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Etap 2: Wybór Materiału i Parametrów

Klient w oparciu o Naszych Doradców dokonuje wyboru materiału. Precyzyjnie dostosowujemy parametry, takie jak grubość płyty, rozmiar i rozmieszczenie wzoru aby zapewnić optymalne efekty wizualne i funkcjonalne.

Etap 3: Przygotowanie Materiału

Po podjęciu decyzji przystępujemy do precyzyjnego cięcia dużych płyt spieku kwarcowego zgodnie z parametrami realizacji. Ten etap wymaga precyzji i doświadczenia, aby zapewnić idealne dopasowanie elementów.

Etap 4: Montaż w Lokalizacji Klienta

Następnie przechodzimy do kluczowego etapu montażu, który odbywa się bezpośrednio u klienta w jego domu. Nasz zespół fachowców dba o każdy szczegół, zapewniając idealne dopasowanie spieków kwarcowych do konstrukcji kominka. Montaż przebiega sprawnie i zgodnie z najwyższymi standardami.

Etap 5: Wykończenie i Ostatnie Dostosowania

Po zakończeniu montażu przeprowadzamy szczegółową inspekcję, sprawdzając, czy kominek spełnia oczekiwania klienta. W razie potrzeby dokonujemy drobnych dostosowań, aby zapewnić perfekcyjne wykończenie.

Po wszystkich etapach procesu klient otrzymuje dzieło ze spieku kwarcowego, który nie tylko spełnia wszystkie oczekiwania, ale także charakteryzuje się doskonałością wykonania i estetyką. To unikalne połączenie funkcjonalności i piękna, które przynosi zadowolenie klientowi.


FALCO i spieki Kwarcowe, aby doświadczyć perfekcji i innowacyjności w jednym. Ostatnie realizacje tej renomowanej firmy, opisane poniżej, rzucają światło na różnorodność zastosowań spieków kwarcowych oraz profesjonalizm firmy FALCO.

Realizacja na Podhalu – Posadzki z DEKTON Liquid Shell

Czy zastanawiałeś się, jak nowoczesne materiały mogą rewolucjonizować wystrój Twojego domu? Firma FALCO właśnie dostarczyła odpowiedzi na to pytanie, prezentując swoją najnowszą realizację z użyciem innowacyjnego spieku kwarcowego DEKTON Liquid Shell. Montaż spieków kwarcowych, w tym spieków na podłogę, stał się punktem wyjścia do stworzenia nowoczesnych i trwałych wnętrz. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowy piec chlebowy i imponujący kominek, które sprawiają, że to miejsce emanuje niepowtarzalnym urokiem.

Realizacja - Mała łazienka w płytkach

Najnowszy projekt firmy FALCO to mała łazienka na parterze, gdzie BALDOCER Blanco Natural i CERRAD CONCRETE ANTHRACITE tworzą niezwykły charakter przestrzeni. Zastosowanie wysokiej jakości kamienia spiekanego i płytek ceramicznych pozwala uzyskać elegancję, kontrast i efekt przestronności nawet w niewielkich przestrzeniach. FALCO oferuje różnorodne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów, dostosowując się do różnych stylów i preferencji.

Realizacja - Kominek ze spieku kwarcowego Neolith Mont Blanc

FALCO prezentuje swoją najnowszą realizację - kominek ze spieku kwarcowego Neolith Mont Blanc. Spiek kwarcowy nie tylko nadaje wnętrzu niezwykłego charakteru, ale także spełnia najwyższe standardy trwałości i estetyki. Neolith Mont Blanc to materiał odporny na wilgoć, niepalny i nietoksyczny, doskonale łączący praktyczność z nowoczesnym designem. Spiek kwarcowy Neolith Mont Blanc może być używany na podłogi, ściany, elewacje czy w łazienkach, a montaż jest możliwy w całej Polsce.

Realizacja - Innowacyjna Elewacja Wentylowana ze Spiekiem Kwarcowym Neolith Nero Satin

Firma FALCO Spieki Kwarcowe prezentuje unikalną realizację elewacji wentylowanej z użyciem spieku kwarcowego Neolith Nero Satin. Proces obejmuje solidny ruszt, izolację termiczną, a głównym elementem jest spiek kwarcowy Neolith Nero Satin, nadający elewacji elegancji i nowoczesności. Elewacje wentylowane z Neolith Nero Satin to nie tylko estetyka, ale także funkcjonalność, odporność na warunki atmosferyczne i doskonała izolacja termiczna i akustyczna.

Firma FALCO Spieki Kwarcowe oferuje kompleksowe i profesjonalne podejście do realizacji projektów, a spieki kwarcowe Neolith stanowią niezwykłe rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz i elewacji. Montaż jest dostępny w całej Polsce, co sprawia, że innowacyjność i trwałość są teraz dostępne dla każdego klienta, niezależnie od lokalizacji.


Zapraszamy do kontaktu. 


 full_margin_transparent_customcolor.png

      ul. Anny Jagielonki 15c
       65-155 Zielona Góra
       woj. lubuskie, Polska