• Ściana ze spieku kwarcowego

Nie masz pomysłu na ciekawą i trwałą aranżację ściany? Wybierz dostępne w naszej ofercie spieki kwarcowe wykonane z naturalnych materiałów. Dzięki dużej odporności na działanie różnych substancji oraz promieniowanie UV są one idealnym materiałem do oklejenia ściany. Duży format płyt, jak również ich lekkość sprawiają, że prace wykończeniowe prowadzone są znacznie szybciej, niż w przypadku użycia tradycyjnych materiałów, takich jak tapety, panele czy farby.

Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni

Planujesz nowoczesną aranżację kuchni? Pomyśl o spieku kwarcowym na ścianę. Bogaty wybór kolorów oraz wykończeń płyt pozwala tworzyć z nich wyjątkowo ciekawe aranżacje wnętrz w różnych odcieniach. Niepowtarzalny układ wzorów na każdym elemencie, wynikający z naturalnego pochodzenia surowca sprawia, że spieki na ścianę prezentują się wyjątkowo elegancko. Ściana ze spieku kwarcowego doskonale koresponduje wystrojem pomieszczeń, w których znajdują się elementy drewniane, metalowe lub z płyty meblowej.

Szukasz trwałego materiału dekoracyjnego? Wybierz naturalny spiek na ścianę

W ofercie firmy FALCO Spieki Kwarcowe przygotowaliśmy ogromny wybór produktów wraz z fachowym montażem, który wykonujemy u naszych Klientów. Polecane spieki na ścianę gwarantują możliwość tworzenia niepowtarzalnych aranżacji, które będą odporne na czyszczenie, zarysowania i blaknięcie. Spieki kwarcowe to doskonała propozycja zarówno do sypialni, salonu, jak i kuchni, czy łazienki w każdym domu.

Zdaj się a specjalistów od spieków kwarcowych na ścianę — firmę FALCO

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się sprzedażą, jak również montażem spieków kwarcowych od wielu lat. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując niezbędne wsparcie i pomoc w zakresie wyboru dostępnych u nas produktów. Spieki z oferty FALCO to gwarancja długotrwałej jakości oraz świetnego wyglądu ścian w Twoim domu. Zapraszamy do zakupu!


Okładzina ścienna wykonana z kamienia spiekanego Neolith Himalaya Cristal.
źródło: www.neolith.com
ściana ze spieku kwarcowego

Okładzina ścienna wykonana z kamienia spiekanego Neolith Summer Dala.
źródło: www.neolith.com
spieki na ścianę

Okładzina ścienna wykonana z kamienia spiekanego Neolith Amazonico.
źródło: www.neolith.com
spiek kwarcowy na ścianę w kuchni
full_margin_transparent_customcolor.png

ul. Anny Jagielonki 15c
65-155 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska