• Elewacje wentylowane

SKYLINE marki NEOLITH® to linia nowoczesnych produktów do tworzenia elewacji wentylowanych zapewniających idealną izolację przed działaniem promieni słonecznych, a co za tym idzie — pozwalająca na duże oszczędności energii. To także najbardziej wydajne rozwiązania dla wyjątkowo wymagających projektów architektonicznych. Dzięki największemu na rynku kamieniowi spiekanemu możliwe jest maksymalne wykorzystanie materiału oraz szybsze wykonanie prac. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Nowoczesna naturalna elewacja wentylowana: montaż

Materiał NEOLITH® jest w 100% naturalny, odporny na zmiany temperatur oraz na zabrudzenia. Nie blaknie pod wpływem promieniowanie UV i zachowuje swoje właściwości pomimo upływu czasu. Doskonale sprawdza się w zastosowaniach zewnętrznych, a dzięki lekkości — jest też łatwy w montażu. Szeroki wybór kolorów oraz wykończeń pozwala na nieograniczoną kreatywność architekta w łączeniu poszczególnych elementów.

Firma FALCO Spieki Kwarcowe — wykonawca elewacji wentylowanych

Firma FALCO Spieki Kwarcowe zajmie się kompleksowym wykonaniem elewacji wentylowanych oraz elewacji klejonych na styropian czy wełnę. Wśród naszych usług znajdziesz sprzedaż oraz profesjonalny montaż produktów. Służymy także fachowym doradztwem w wyborze poszczególnych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu.


full_margin_transparent_customcolor.png

     ul. Anny Jagielonki 15c
      65-155 Zielona Góra
      woj. lubuskie, Polskaelewacje wentylowane

elewacje wentylowane wykonawca

elewacja wentylowana montaż

Facades Barugel

  full_margin_transparent_customcolor.png

ul. Anny Jagielonki 15c
65-155 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska

telefon.jpg   607 725 499


obraz_2021-03-11_173717.png    kontakt@spiekifalco.pl