• Laminam I Naturali Noir Desir - 3.5 mm grubości

Spiek kwarcowy Laminam I Naturali Noir Desir 3+ mm Naturale to ciemna płyta z liniowym, złoto-beżowym użyleniem. Lekka i ultracienka, idealna na ściany, zabudowy i renowacje. Matowa powierzchnia podkreśla elegancki charakter. Nie stosuje się jej na blatach ani w miejscach o dużym obciążeniu.

Grubość
3 mm
Kolor
Czarny
Rozmiar
100x300 cm
Wykończenie
Naturalne
Dostawa Dostawa Laminam
Warianty
444.00
444.00
444/m kw.
m. kw. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 3 m. kw.
Cena przesyłki 1353
Odbiór osobisty 0
Dostawa Laminam 1353
Dostępność 110 m. kw.

Zamówienie telefoniczne: 607725499

Zostaw telefon

Spiek kwarcowy Laminam I Naturali Noir Desir – wykończenie Naturale, grubość 3+ mm

Spiek kwarcowy Laminam I Naturali Noir Desir to materiał inspirowany luksusowym marmurem Noir Desir, wyróżniający się głęboką, ciemną kolorystyką oraz charakterystycznym, liniowym użyleniem. Kolekcja I Naturali wiernie odwzorowuje naturalne piękno kamienia, oferując jednocześnie trwałość i funkcjonalność nowoczesnych spieków kwarcowych.

Podstawowe właściwości techniczne: spiek kwarcowy o bardzo niskiej nasiąkliwości, mrozoodporny, odporny na promieniowanie UV, odporny na zarysowania i ścieranie, odporny na plamy i środki chemiczne, odporny na wysoką temperaturę, powierzchnia higieniczna i łatwa w utrzymaniu czystości.

Płyty 3+ mmultracienkie i lekkie, co pozwala na montaż również na istniejących powierzchniach.

Kolorystyka

Powierzchnia Noir Desir to głęboka, grafitowo-czarna baza z wyraźnym, liniowym użyleniem w odcieniach złota, brązu oraz jasnego beżu. Charakterystyczne, pionowe żyły nadają materiałowi dynamiczny i bardzo elegancki wygląd, przypominający naturalny marmur o luksusowym charakterze.

Wyraźny kontrast pomiędzy ciemnym tłem a ciepłymi żyłami sprawia, że spiek doskonale prezentuje się jako dominujący element aranżacji.

Wykończenie powierzchni

Naturale – powierzchnia matowa inspirowana naturalnym kamieniem, oferująca stonowany, nowoczesny i elegancki efekt wizualny.

Zastosowanie

Płyty o grubości 3+ mm przeznaczone są do lekkich zastosowań dekoracyjnych:

  • okładziny ścienne,
  • renowacje (montaż na istniejących powierzchniach),
  • fronty meblowe,
  • zabudowy wnętrz,
  • okładziny drzwi,
  • elementy dekoracyjne.

Płyty tej grubości nie są przeznaczone do blatów ani miejsc o dużym obciążeniu mechanicznym.

Podsumowanie

Laminam I Naturali Noir Desir 3+ mm Naturale to spiek kwarcowy o wyrazistej, luksusowej estetyce i charakterystycznym, liniowym rysunku. Idealny do nowoczesnych i eleganckich wnętrz, gdzie stanowi mocny, dekoracyjny akcent.

Sprawdź Nasze Realizacje - Unikalność w Każdym Projekcie

image

Podpis
E-mail
Zapytaj
800x132-bank.png
Spieki Kwarcowe i inne syntetyczne materiały powstają ze zmielonych naturalnych odłamków skał i innych surowców naturalnych. W związku z czym poszczególne partie produkcyjne materiałów mogą się różnić od siebie odcieniami. Różnice kolorystyczne przy materiałach produkowanych z surowców naturalnych są zjawiskiem normalnym. 

Każda partia materiału różni się od kolejnej, może mieć inny odcień zarówno tła jak i struktury. Mogą wystąpić również różnice w nakropieniu oraz strukturze. Ponadto płyty o różnych grubościach produkowane są na innych liniach produkcyjnych i zawsze są one w różnych tonacjach. Nie ma technicznych możliwości aby zostały
wyprodukowane płyty w różnych grubościach z tej samej partii kolorystycznej. W związku z powyższym aby uniknąć różnic kolorystycznych w powierzchniach realizacje powinny być wykonywane ze spieków z tej samej partii produkcyjnej, o tym samym odcieniu.

Próbki oraz zdjęcia umieszczone w katalogach i na stronie internetowej mają jedynie charakter poglądowy i nie są idealnym odzwierciedleniem materiału. Różnice w kolorze miedzy zdjęciem lub próbką a dostarczonym materiałem nie stanowią podstawy do reklamacji lub odstąpienia od umowy zakupu.

Kamień naturalny to materiał unikalny – każdy blat czy płytka różni się rysunkiem, kolorem i strukturą, co czyni go wyjątkowym i niepowtarzalnym. Naturalne cechy, takie jak mikrospękania, żyłkowania czy różnice kolorystyczne, podkreślają jego autentyczne piękno. W zależności od rodzaju kamień może chłonąć płyny, reagować na kwasy lub być podatny na drobne odpryski, dlatego wymaga regularnej impregnacji. Odpowiednia pielęgnacja pozwala zachować jego trwałość i elegancję przez wiele lat.

W przypadku polerowanych spieków kwarcowych, ze względu na charakter wykończenia powierzchni, może występować zwiększona podatność na zarysowania oraz wchłanianie niektórych substancji płynnych. W celu ograniczenia ryzyka penetracji cieczy w strukturę powierzchni zaleca się okresowe stosowanie odpowiednio dobranych preparatów impregnujących, przeznaczonych do powierzchni polerowanych spieków kwarcowych.