• MUSEUM Nova Grey - grubość 12 mm, wykończenie SHAPED

Spiek kwarcowy MUSEUM Nova Grey 12 mm SHAPED to subtelny, jasnoszary materiał o naturalnej strukturze i mineralnym wyrazie. Wykończenie SHAPED dodaje mu głębi i autentyczności, a grubość 12 mm gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne. Idealny wybór do blatów, ścian, mebli i powierzchni dekoracyjnych we wnętrzach nowoczesnych i spokojnych wizualnie.

Grubość
12 mm
Kolor
Szary
Rozmiar
150x320 cm
Wykończenie
Struktura
Dostawa Darmowa dostawa
1562.10
1562.10
1562.1/m kw.
m. kw. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 4.8 m. kw.
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 0
Darmowa dostawa na terenie Polski 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 4.8 m. kw.

Zamówienie telefoniczne: 607725499

Zostaw telefon

MUSEUM Nova Grey 12 mm SHAPED – nowoczesna szarość w naturalnym wydaniu

Nova Grey to elegancki spiek kwarcowy marki MUSEUM, który łączy uniwersalność szarości z subtelną teksturą przypominającą kamień wapienny. Wersja 12 mm z wykończeniem SHAPED to propozycja dla wnętrz, w których minimalizm łączy się z materiałową głębią i ponadczasową estetyką.


Kolorystyka – mineralna szarość z lekkością

Nova Grey oferuje jasnoszarą bazę o równomiernej tonacji, z delikatnymi, rozproszonymi niuansami kolorystycznymi – inspirowanymi naturalnymi skałami osadowymi. Barwa ta doskonale sprawdza się jako neutralne tło zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Świetnie współgra z drewnem, czernią, bielą, miedzią i złotem.


Wykończenie SHAPED – subtelna tekstura z wyczuwalną głębią

Powierzchnia SHAPED zapewnia delikatnie fakturowaną, matową strukturę, która nadaje płycie naturalnego wyglądu oraz ciepłego, kameralnego charakteru. Tekstura miękko odbija światło, tworząc spokojne światłocienie i pogłębiając wrażenie materiałowości. To idealna propozycja dla wnętrz o spokojnej, zrównoważonej estetyce.


Zastosowanie – grubość 12 mm

Grubość 12 mm sprawia, że Nova Grey to materiał odporny na intensywne użytkowanie, a przy tym lekki wizualnie. Rekomendowane zastosowania:

  • blaty kuchenne i łazienkowe – odporność i estetyka bez dominacji,
  • stoły i wyspy kuchenne – jednolita powierzchnia o miękkim charakterze,
  • ściany dekoracyjne, panele kominkowe, strefy wellness – naturalna faktura i neutralność kolorystyczna,
  • meble, zabudowy recepcyjne i komercyjne – harmonia formy i funkcji,
  • przestrzenie biurowe, hotelowe, ekspozycyjne – elegancki i wyważony design.

Dane techniczne

Parametr Wartość
Nazwa MUSEUM Nova Grey
Grubość 12 mm
Wykończenie SHAPED (matowe, subtelnie strukturalne)
Wymiary płyty 320 × 150 cm
Kolor Jasny szary z mineralnym wykończeniem
Wzór Delikatny, bez wyrazistego żyłkowania
Odporność na zarysowania Bardzo wysoka
Odporność na temperaturę Tak
Mrozoodporność Tak
Porowatość Ekstremalnie niska (<0,1%)
Zastosowanie Wewnętrzne i zewnętrzne
Technologia Spiek kwarcowy (prasowanie + wypalanie)
Producent Museum Surfaces, Hiszpania

Podsumowanie

MUSEUM Nova Grey 12 mm SHAPED to materiał dla tych, którzy cenią spokój, funkcjonalność i estetyczną prostotę. Jego subtelna szarość i miękka struktura czynią go doskonałym wyborem zarówno do mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych – niezależnie od stylu aranżacji.


Dlaczego warto wybrać FALCO?

W FALCO Spieki Kwarcowe otrzymujesz:

  • dostęp do spieków premium marki MUSEUM z gwarancją oryginalności,
  • fachowe doradztwo techniczne i estetyczne – indywidualnie dopasowane do projektu,
  • realną dostępność magazynową – sprawna realizacja bez opóźnień,
  • kompleksową obsługę – cięcie, logistyka, montaż na terenie całej Polski,
  • zaufanie profesjonalistów – potwierdzone dziesiątkami realizacji.

Sprawdź Nasze Realizacje - Unikalność w Każdym Projekcie

Pomożemy w kompleksowej realizacji:

  • kominków
  • posadzek
  • ścian
  • schodów
  • blatów kuchennych i łazienkowych
  • tarasów
  • elewacji

Wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia pięknego wnętrza – od luksusowych materiałów, po sprawdzonych fachowców w Twojej okolicy – znajdziesz w jednym miejscu.

 full_margin_transparent_customcolor.png

image607 725 499

imagekontakt@spiekifalco.pl

Podpis
E-mail
Zapytaj
800x132-bank.png
Spieki Kwarcowe i inne syntetyczne materiały powstają ze zmielonych naturalnych odłamków skał i innych surowców naturalnych. W związku z czym poszczególne partie produkcyjne materiałów mogą się różnić od siebie odcieniami. Różnice kolorystyczne przy materiałach produkowanych z surowców naturalnych są zjawiskiem normalnym. 

Każda partia materiału różni się od kolejnej, może mieć inny odcień zarówno tła jak i struktury. Mogą wystąpić również różnice w nakropieniu oraz strukturze. Ponadto płyty o różnych grubościach produkowane są na innych liniach produkcyjnych i zawsze są one w różnych tonacjach. Nie ma technicznych możliwości aby zostały
wyprodukowane płyty w różnych grubościach z tej samej partii kolorystycznej. W związku z powyższym aby uniknąć różnic kolorystycznych w powierzchniach realizacje powinny być wykonywane ze spieków z tej samej partii produkcyjnej, o tym samym odcieniu.

Próbki oraz zdjęcia umieszczone w katalogach i na stronie internetowej mają jedynie charakter poglądowy i nie są idealnym odzwierciedleniem materiału. Różnice w kolorze miedzy zdjęciem lub próbką a dostarczonym materiałem nie stanowią podstawy do reklamacji lub odstąpienia od umowy zakupu.

Kamień naturalny to materiał unikalny – każdy blat czy płytka różni się rysunkiem, kolorem i strukturą, co czyni go wyjątkowym i niepowtarzalnym. Naturalne cechy, takie jak mikrospękania, żyłkowania czy różnice kolorystyczne, podkreślają jego autentyczne piękno. W zależności od rodzaju kamień może chłonąć płyny, reagować na kwasy lub być podatny na drobne odpryski, dlatego wymaga regularnej impregnacji. Odpowiednia pielęgnacja pozwala zachować jego trwałość i elegancję przez wiele lat.