• Neolith Arctic White - Satin, 3 mm grubości

Neolith Arctic White to wielkoformatowy spiek kwarcowy o czystej, jednolitej bieli, idealny do nowoczesnych i minimalistycznych realizacji. W wersji 3 mm sprawdza się jako lekka okładzina ścienna, elewacyjna oraz dekoracyjna. Subtelnie matowe wykończenia Silk i Satin podkreślają elegancki charakter materiału i pozwalają tworzyć spójne, niemal bezfugowe powierzchnie.

Grubość
3 mm
Kolor
Biały
Rozmiar
160x320 cm
Wykończenie
Satyna/Soft/Aksamit
Dostawa Dostawa Neolith
Warianty
621.15
621.15
621.15/m.kw.
m. kw. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 4.32 m. kw.
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 984
Odbiór osobisty 0
Dostawa Neolith 984
Dostępność 100 m. kw.

Zamówienie telefoniczne: 607725499

Zostaw telefon

Minimalizm i uniwersalna baza do nowoczesnych realizacji

Neolith Arctic White w wersji wielkoformatowego spieku o grubości 3 mm to propozycja dla projektów, w których kluczowe znaczenie mają lekkość materiału, czystość formy oraz nowoczesna estetyka. Nieskazitelna biel stanowi idealne tło dla minimalistycznych i architektonicznych aranżacji, pozwalając tworzyć spójne, jednolite powierzchnie o eleganckim charakterze. Arctic White doskonale wpisuje się zarówno w nowoczesne wnętrza, jak i w projekty elewacyjne, gdzie liczy się wizualna prostota i ponadczasowość.

Kolorystyka

Arctic White to esencja czystej bieli, pozbawionej wyraźnego użylenia i kontrastowych akcentów. Subtelny, jednolity odcień nadaje powierzchni lekkości i świeżości, jednocześnie doskonale współgrając z innymi materiałami, takimi jak drewno, beton, metal czy szkło. W wariancie 3 mm dostępne są wykończenia Silk oraz Satin, które pozwalają uzyskać powierzchnie delikatnie matowe, miękkie wizualnie i eleganckie, idealne do dużych, jednolitych płaszczyzn ściennych i elewacyjnych.

Zastosowanie

Spiek wielkoformatowy Neolith Arctic White o grubości 3 mm przeznaczony jest do lekkich zastosowań okładzinowych. Doskonale sprawdza się jako:

  • okładzina ścian wewnętrznych,
  • elewacja i fasada wentylowana,
  • obudowa kominków,
  • zabudowy dekoracyjne i architektoniczne,
  • projekty renowacyjne, gdzie istotna jest minimalna grubość i niska waga materiału.

Format wielkoformatowych płyt pozwala na uzyskanie efektu niemal bezfugowych powierzchni, co podkreśla nowoczesny, uporządkowany charakter realizacji.

Ten wariant nie jest przeznaczony do blatów kuchennych, podłóg ani miejsc o dużym obciążeniu mechanicznym. Spiek 3 mm stosuje się przede wszystkim jako okładzinę pionową oraz element dekoracyjny.

Dlaczego Neolith Arctic White

Neolith Arctic White 3 mm łączy minimalistyczną estetykę z zaawansowaną technologią spieków kwarcowych. Materiał cechuje się odpornością na promieniowanie UV, wilgoć, wysokie temperatury oraz działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu zachowuje stabilność koloru i estetyczny wygląd przez długi czas. To rozwiązanie chętnie wybierane przez architektów i projektantów do nowoczesnych realizacji mieszkaniowych oraz komercyjnych.

FALCO doradza w doborze odpowiedniego formatu i wykończenia spieku Neolith Arctic White oraz, w razie potrzeby, współpracuje z doświadczonymi firmami montażowymi specjalizującymi się w instalacji spieków wielkoformatowych. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne dopasowanie materiału do konkretnego projektu i jego wymagań technicznych.

Podpis
E-mail
Zapytaj
800x132-bank.png
Spieki Kwarcowe i inne syntetyczne materiały powstają ze zmielonych naturalnych odłamków skał i innych surowców naturalnych. W związku z czym poszczególne partie produkcyjne materiałów mogą się różnić od siebie odcieniami. Różnice kolorystyczne przy materiałach produkowanych z surowców naturalnych są zjawiskiem normalnym. 

Każda partia materiału różni się od kolejnej, może mieć inny odcień zarówno tła jak i struktury. Mogą wystąpić również różnice w nakropieniu oraz strukturze. Ponadto płyty o różnych grubościach produkowane są na innych liniach produkcyjnych i zawsze są one w różnych tonacjach. Nie ma technicznych możliwości aby zostały
wyprodukowane płyty w różnych grubościach z tej samej partii kolorystycznej. W związku z powyższym aby uniknąć różnic kolorystycznych w powierzchniach realizacje powinny być wykonywane ze spieków z tej samej partii produkcyjnej, o tym samym odcieniu.

Próbki oraz zdjęcia umieszczone w katalogach i na stronie internetowej mają jedynie charakter poglądowy i nie są idealnym odzwierciedleniem materiału. Różnice w kolorze miedzy zdjęciem lub próbką a dostarczonym materiałem nie stanowią podstawy do reklamacji lub odstąpienia od umowy zakupu.

Kamień naturalny to materiał unikalny – każdy blat czy płytka różni się rysunkiem, kolorem i strukturą, co czyni go wyjątkowym i niepowtarzalnym. Naturalne cechy, takie jak mikrospękania, żyłkowania czy różnice kolorystyczne, podkreślają jego autentyczne piękno. W zależności od rodzaju kamień może chłonąć płyny, reagować na kwasy lub być podatny na drobne odpryski, dlatego wymaga regularnej impregnacji. Odpowiednia pielęgnacja pozwala zachować jego trwałość i elegancję przez wiele lat.