Calatorao to szary wapień pozyskiwany z kamieniołomów w Calatorao (Saragossa, Hiszpania) od ponad 2000 lat. Jest to kamień o wielowiekowej, znaczącej historii ze względu na jego wykorzystanie na terenie całego Półwyspu Iberyjskiego do realizacji licznych zabytków, kościołów, klasztorów, pałaców, rzeźb, kolumn czy baldachimów.
W wykonaniu wyrobów z kamionki porcelanowej marka NEOLITH zapewniła wierne odwzorowanie błyszczących złotych żyłek i intensywnej ciemnej szarości charakterystycznej dla tego słynnego kamienia. Był to najchętniej wybierany materiał przez wybitnego rzeźbiarza Juana de Ávalos, który wykorzystywał go na wszystkich etapach swej znakomitej kariery.
Neolith Calatorao jest dostępny w wykończeniu Silk oraz w wariantach grubości płyty 6, 12 i 20 mm, również w formatach 3200 mm x 1600 mm oraz 3200 x 1500 mm. Ze względu na ponadczasową estetykę model ten idealnie nadaje się do wykorzystania w blatach i stołach (w wariancie 12 mm grubości), jak również do okładzin ściennych, posadzek lub kominków (w wariancie 6 mm), nadając oryginalny akcent wszelkim przestrzeniom handlowym lub mieszkalnym.
Szukasz najlepszego fachowca w Twojej okolicy?
FALCO stanie na głowie, żeby Tobie pomóc.

Zapraszamy do kontaktu.
tel:+48 607 725 499
kontakt@spiekifalco.pl

Pomożemy Tobie w kompleksowej realizacji:
-kominka
-posadzek
-ścian
-schodów
-blatów kuchennych i łazienkowych
-tarasów
-elewacji

Tutaj znajdziesz materiały, które spełnią najbardziej wyrafinowane marzenia o pięknych wnętrzach. W jednym miejscu oprócz materiałów znajdziesz najlepszych fachowców z twojej okolicy.

W swojej ofercie posiadamy materiały wiodących producentów t.j
- Neolith
- Technistone
- Silestone
- Dekton
- Lapitec
- Laminam
- Florim
- Marazzi


 full_margin_transparent_customcolor.png

ul. Anny Jagielonki 15c
65-155 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska