W świecie spieków kwarcowych, Dekton Aura wyróżnia się nie tylko doskonałą technologią, ale także hołdem dla marmuru Carrara i Calacatta. Jego charakter mówi sam za siebie, emanując elegancją i wyrafinowaniem, które znane są z najpiękniejszych dzieł rzeźbiarskich i architektonicznych.

Aura Marmuru w Nowoczesnej Rzeczywistości

Dekton Aura to nie tylko spiek kwarcowy; to hołd dla dwóch wyjątkowych odmian marmuru. Białe tło tego materiału jest misternie pokryte żyłkami, imitując linie kamieni naturalnych. Inspiracją dla Aury były marmur Carrara i marmur Calacatta, które od wieków zdobią rzeźby i budowle na całym świecie.

Carrara - Kamień Rzeźbiarski i Dekoracyjny

Marmur Carrara to arcydzieło przyrody, stosowane przede wszystkim jako materiał rzeźbiarski i dekoracyjny. W renesansie włoskim Michał Anioł i Giovanni Lorenzo Bernini wykorzystywali go do stworzenia monumentalnych rzeźb, takich jak Pietà watykańska czy nagrobek papieża Juliusza II. W Polsce możemy podziwiać nagrobki wykonane z tego marmuru, takie jak ten w krypcie grobowej Krasińskich w kościele w Opinogórze.

Calacatta - Elegancja z Włoskich Karrar

Marmur Calacatta pochodzi z Carrary we Włoszech, oferując różne odmiany, z których najczęściej spotykane są właśnie Calacatta i Carrara. Różnice pomiędzy nimi są znaczące; Carrara ma ciemniejszy odcień lub jest prawie biały, podczas gdy Calacatta charakteryzuje się wyrazistym białym tłem i odważnymi żyłkami. Warto podkreślić, że marmur Calacatta jest nieco droższy, ale jego unikalna estetyka jest bezcenna.Dekton Aura - Nowoczesna Interpretacja Marmuru

Dekton Aura doskonale łączy tradycję marmuru z nowoczesną technologią spieków kwarcowych. Nie tylko imituje piękno naturalnego kamienia, ale także przewyższa go pod względem trwałości, odporności i wszechstronności zastosowań.

Zastosowanie Dekton Aura

Dekton Aura nadaje się doskonale do różnorodnych projektów:

- Blat kuchenny ze spieku kwarcowego: Elegancja i trwałość na Twojej kuchennej przestrzeni.
- Elewacja ze spieków kwarcowych: Unikalny wygląd na zewnątrz budynku, łączący estetykę z funkcjonalnością.
- Kominek ze spieku kwarcowego: Ognisty punkt domu w otoczeniu luksusu i elegancji.
- Montaż spieków kwarcowych: W pełni profesjonalny proces, dostępny w całej Polsce.
- Płytki duży format: Nowoczesność i styl w każdej przestrzeni.
- Schody ze spieku kwarcowego: Trwałość i estetyka pod stopami.
- Ściana ze spieku kwarcowego: Unikalny design i wyrafinowany wygląd.
- Spiek kwarcowy na podłogę i ścianę: Doskonała alternatywa dla tradycyjnych materiałów w łazienkach czy innych pomieszczeniach.Montaż w Całej Polsce z FALCO

Firma FALCO, dostawca spieków kwarcowych, gwarantuje profesjonalny montaż w całej Polsce. Zespół doświadczonych fachowców dba o to, aby proces instalacji przebiegał sprawnie i zgodnie z najwyższymi standardami.

Dekton Aura to nie tylko materiał budowlany; to wyjątkowa sztuka, która wkomponuje się w każdy projekt, dodając mu wyrafinowanego charakteru. Odkryj potencjał marmurowej elegancji w nowoczesnym wydaniu z Dekton Aura i stwórz unikalną przestrzeń, która zachwyci każdego.

Sprawdź Nasze Realizacje - Unikalność w Każdym ProjekcieZapraszamy do kontaktu.
tel:+48 607 725 499
kontakt@spiekifalco.pl
www.spiekifalco.pl

Pomożemy Tobie w kompleksowej realizacji:
-kominka
-posadzek
-ścian
-schodów
-blatów kuchennych i łazienkowych
-tarasów
-elewacji

Tutaj znajdziesz materiały, które spełnią najbardziej wyrafinowane marzenia o pięknych wnętrzach. W jednym miejscu oprócz materiałów znajdziesz najlepszych fachowców z twojej okolicy.

W swojej ofercie posiadamy materiały wiodących producentów t.j
- Neolith
- Inalco
- Technistone
- Silestone
- Dekton
- Lapitec
- Laminam
- Florim
- Marazzi
- PARADYŻ
- Museum


 full_margin_transparent_customcolor.png

telefon.jpg   607 725 499


obraz_2021-03-11_173717.png    kontakt@spiekifalco.pl