Cięcie wodą (strumieniem wody)
Usługi dla klientów z całej Polski.

Cięcie strumieniem  wody jest zdecydowanie najlepszym osiągnięciem w przemysłowej technologii cięcia. Od cięcia kamienia po miękkie materiały, dysza głowicy tnącej strumieniem wody o dużej mocy może przeciąć praktycznie wszystko, niezależnie od grubości.

Obróbka przy użyciu wody i materiałów ściernych zamiast marnowania czasu zapewnia narzędzie tnące, które nigdy nie jest nudne i zapewnia bezpieczny proces – szczególnie w przypadku cięcia kamienia i materiałów ceramicznych. 

Tniemy elementy na wymiar, jesteśmy w stanie wyciąć dowolny kształt jaki Państwo sobie zażyczą - rozety, płytki po łuku, pod kątem prostym, wycinamy otwory pod gniazdka, ucinamy krawędzie pod kątem 45 stopni. Ogranicza nas wyłącznie Państwa wyobraźnia.


Proces cięcia strumieniem wody stosujemy na szerokiej gamie materiałów:
- Spieki Kwarcowe (Dekton, LAMINAM, Inalco, NEOLITH, Marazzi, MUSEUM)
- Konglomeraty Karcowe - kwarcogranity (Silestone, TECHNISTONE, 
Santamargherita, LAPITEC, SiQuartz)
- Konglomeraty Marmurowe (Aglomarmury)
- Kamienie naturalne (Granit, Marmur, Onyx, Kwarcyt, Piaskowiec, Trawertyn)
- Płytki ceramiczne (Gres, Terakota, Glazura, Porcelana, Klinkier)
- Inne materiały (Metal, Szkło, Drewno, Materiały sztuczne)

Dlaczego warto skorzystać z cięcia strumieniem?
- Cięcie wysokiej jakości. System cięcia płytek strumieniem wody zapewnia gładkie wykończenie przyciętych krawędzi płytek. Większość innych metod nie może tego osiągnąć.
- Cięcie strumieniem wody radzi sobie z każdym rodzajem materiałem. 
- Wysoka wydajność produkcyjna. Cięcie ścierne strumieniem wody może przyspieszyć proces cięcia płytek. 
- Proces cięcia na zimno. Cięcie strumieniem wody to proces eliminujący odkształcenia krawędzi i innych uszkodzeń spowodowanych wysoką temperaturą. 
- Ekologia. Cięcie strumieniem wody to proces w obiegu zamkniętym, w którym można poddać recyklingowi wszystko, od wody po materiały ścierne. 

Skontaktuj się z nami, powiedz co chcesz abyśmy dla Ciebie pocięli: kontakt@spiekifalco.pl, tel. 607725499ul. Anny Jagielonki 15c
65-155 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska