Model Calacatta z Classtone Collection miał bez wątpienia najbardziej szeroki oddźwięk w mediach z całego repertorium barw Neolith dzięki zdobytym ważnym, międzynarodowym nagrodom, takim jak m.in. Red Dot Product Design Awards i Muuuz International Awards 2015, które potwierdziły tylko jego jakość i oryginalność.
Model Calacatta marki Neolith, zainspirowany najlepszymi dostępnymi na rynku płytami Calacatta z Carrary, przedstawia zrównoważone i jednolite rozmieszczenie szarych żył na całej długości płyty, co zwiększa do maksimum możliwości jej wykorzystania, niezależnie od rodzaju zastosowania czy formatu. Owa siatka w odcieniach szarości, muśnięta gdzieniegdzie złotym kolorem, spoczywa na intensywnie białym tle, który rozświetli i ożywi całą przestrzeń.
Wzór modelu Calacatta marki Neolith wyróżnia się tym, że pozwala na uzyskanie dwóch różnych efektów przy ułożeniu płyt w odpowiedniej sekwencji: efekt lustrzany lub książkowy (Bookmatch) oraz efekt ciągłości żyły (Endmatch). Ta oryginalna cecha oferuje architektom i projektantom różne możliwości ozdabiania przestrzeni przy użyciu tylko jednego materiału.
?http://www.spiekifalco.pl/Neolith-Calacatta-C01-p316

Szukasz najlepszego fachowca w Twojej okolicy?
FALCO stanie na głowie, żeby Tobie pomóc.

Zapraszamy do kontaktu.
tel:+48 607 725 499
kontakt@spiekifalco.pl

Pomożemy Tobie w kompleksowej realizacji:
-kominka
-posadzek
-ścian
-schodów
-blatów kuchennych i łazienkowych
-tarasów
-elewacji

Tutaj znajdziesz materiały, które spełnią najbardziej wyrafinowane marzenia o pięknych wnętrzach. W jednym miejscu oprócz materiałów znajdziesz najlepszych fachowców z twojej okolicy.

W swojej ofercie posiadamy materiały wiodących producentów t.j
- Neolith
- Technistone
- Silestone
- Dekton
- Lapitec
- Laminam
- Florim
- Marazzi


 full_margin_transparent_customcolor.png

ul. Anny Jagielonki 15c
65-155 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska