• Neolith Shilin

2021-07-12 21:01:00 Administrator Sklepu
Neolith Shilin
Emanujący spokojem i pełen wiekowych tajemnic kras z Shilin, zwany również „Kamiennym Lasem”, niezmiennie inspiruje zarówno lokalną społeczność, jak i odwiedzających ten obszar gości. Nazwa nowego modelu z serii ESSENTIALS nawiązuje do wyjątkowej geologii tego cudu natury, który można podziwiać w chińskiej prowincji Junnan.
Na wzór wapienia o jasnym tle i drobnych, ziarnistych detalach, model Shilin zapewnia subtelny i ponadczasowy charakter wszelkiego rodzaju przestrzeniom i zastosowaniom zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Płyta o pogodnej estetyce charakteryzuje się wyjątkową teksturą, która jeszcze bardziej uwydatnia naturalne cechy materiału.
Nowością jest również zastosowanie w modelu Shilin technologii NeoIEAT w celu zapewnienia najwyższego poziomu higieny żywności oraz bezpieczeństwa dzięki zapobieganiu rozwojowi i namnażaniu się szkodliwych dla zdrowia bakterii, takich jak Listeria czy Salmonella.
Model jest dostępny w wykończeniu Slate, w grubości 6 mm dla formatu 3200 x 1500 mm oraz 12 i 20 mm dla formatu 3200 x 1600 mm.
?http://www.spiekifalco.pl/Neolith-Shilin-p416Szukasz najlepszego fachowca w Twojej okolicy?
FALCO stanie na głowie, żeby Tobie pomóc.

Zapraszamy do kontaktu.
tel:+48 607 725 499
kontakt@spiekifalco.pl
www.spiekifalco.pl

Pomożemy Tobie w kompleksowej realizacji:
-kominka
-posadzek
-ścian
-schodów
-blatów kuchennych i łazienkowych
-tarasów
-elewacji

Tutaj znajdziesz materiały, które spełnią najbardziej wyrafinowane marzenia o pięknych wnętrzach. W jednym miejscu oprócz materiałów znajdziesz najlepszych fachowców z twojej okolicy.

W swojej ofercie posiadamy materiały wiodących producentów t.j
- Neolith
- Inalco
- Technistone
- Silestone
- Dekton
- Lapitec
- Laminam
- Florim
- Marazzi


 full_margin_transparent_customcolor.png

ul. Anny Jagielonki 15c
65-155 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska