Neolith Winter Dala
Inspirowany majestatycznymi, wolno rosnącymi sosnami okalającymi zapierające dech w piersiach szwedzkie jezioro Siljan, model Winter Dala otrzymał nazwę nawiązującą do jednego z symboli narodowych kraju, koników z Dalarna. Ten zasadniczy element szwedzkiego folkloru to malowane jasnymi barwami drewniane figurki, wykonane z drewna pozyskiwanego z tych wyjątkowych drzew, odzwierciedlając istotną rolę, jaką historycznie odgrywały konie w codziennym życiu.
Ręcznie rzeźbione z zachowaniem wysokiego stopnia rękodzielniczej precyzji, te szczególne figurki przywodzą na myśl trwałą siłę, wdzięk, wytworność i piękno. Cechy te, które charakteryzują także powierzchnie Neolith®, zostały idealnie uchwycone w projekcie Winter Dala.
Zapewniając wyróżniający się, oryginalny wygląd, Neolith® udało się wydobyć istotę wyjątkowej tekstury wspomnianej sosny, wykorzystując najnowszą technologię zdobienia, aby stworzyć powierzchnie, które w dotyku przypominają nielakierowane drewno.
Model Dala występuje w dwóch odcieniach, nazwanych Summer oraz Winter – jeden z nich odzwierciedla zarys świeżo ściętego drewna, a drugi zapewnia wyblakły wygląd, przypominający dramatyczne, chłostane wiatrem wybrzeże Morza Północnego.
Wprowadzenie modeli Dala stanowi jeszcze głębszy wyraz nieustannego zaangażowania Neolith® na rzecz zrównoważonych praktyk oraz ochrony naturalnych obszarów leśnych i lasów tropikalnych.
Podobnie jak w przypadku pozostałych inspirowanych drewnem modeli w tej gamie, Summer i Winter Dala zapewniają wierne odzwierciedlenie przekrojów prawdziwych drzew bez konieczności ich wycinki, wywierając w ten sposób pozytywny wpływ na środowisko.
Model Winter Dala jest dostępny w wykończeniu Silk, w wersji 6 mm i 12 mm grubości, a także w formatach 3200 x 1600 mm oraz 3200 x 1500 mm.
Wszystkie płyty Neolith® mają w 100% naturalny skład i status „carbon neutral” oraz nadają się do wykonania dowolnej okładziny powierzchniowej zarówno w ramach zastosowań profesjonalnych, jak i w obiektach mieszkalnych. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych tworzyw dostępnych dla na rynku, bezwzględnie bezkompromisowe pod względem parametrów jakościowych oraz walorów estetycznych.
Neolith®. Bezpieczne i zrównoważone rozwiązanie okładzinowe.
?http://spiekifalco.pl/Neolith-Winter-Dala-p314


Szukasz najlepszego fachowca w Twojej okolicy?
FALCO stanie na głowie, żeby Tobie pomóc.

Zapraszamy do kontaktu.
tel:+48 607 725 499
kontakt@spiekifalco.pl

Pomożemy Tobie w kompleksowej realizacji:
-kominka
-posadzek
-ścian
-schodów
-blatów kuchennych i łazienkowych
-tarasów
-elewacji

Tutaj znajdziesz materiały, które spełnią najbardziej wyrafinowane marzenia o pięknych wnętrzach. W jednym miejscu oprócz materiałów znajdziesz najlepszych fachowców z twojej okolicy.

W swojej ofercie posiadamy materiały wiodących producentów t.j
- Neolith
- Technistone
- Silestone
- Dekton
- Lapitec
- Laminam
- Florim
- Marazzi


 full_margin_transparent_customcolor.png

ul. Anny Jagielonki 15c
65-155 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska