Kiedy wybieramy wykończenie naszych powierzchni, chcemy, aby każdy detal harmonijnie współgrał z naszym otoczeniem, wprowadzając do przestrzeni uczucie spokoju i estetyki. Dlatego Laminam oferuje bogactwo różnorodnych wykończeń, które nie tylko dostarczają wrażeń wizualnych, ale także przyjemne odczucia podczas dotyku.

Naturalne Wykończenie:

Powierzchnia Naturalna Laminam przypomina delikatnie wygładzany kamień, który stopniowo nabiera naturalnej estetyki. Dzięki półmatowemu wykończeniu, światło jest rozproszone, co nadaje harmonijny i jednolity wygląd przestrzeni. Dodatkowo, brak zauważalnych nierówności sprawia, że powierzchnia jest gładka w dotyku, a jednocześnie solidna i trwała.

Polerowane Wykończenie:

Powierzchnia Polerowana Laminam emanuje blaskiem i elegancją, przypominając odbicie spokojnego jeziora. Światło jest intensywnie odbijane, co tworzy efekt wizualny pełen głębi i klarowności. Powierzchnia ta jest nieskazitelnie gładka i pozbawiona surowości, przypominając dotyk szkła.

Soft Touch:

Powierzchnia Soft Touch Laminam zachwyca delikatnością i komfortem, podobnie jak dotyk aksamitu. Jest to wykończenie półpolerowane, które odbija światło w sposób subtelny, dodając przestrzeni nutki luksusu i wyrafinowania.

Młotkowane Wykończenie:

Wykończenie Młotkowane Laminam nadaje powierzchni antyczną fakturę, przypominającą ślady młotka na kamieniu. Dzięki tej strukturze, powierzchnia nabiera rustykalnego charakteru, a delikatne wypukłości dodają głębi i autentyczności.

Płomieniowane Wykończenie:

Powierzchnia Płomieniowana Laminam przypomina fakturę naturalnych skał, tworząc efekt tekstury o zmiennym i hipnotyzującym wyglądzie. Jest to idealne wykończenie dla tych, którzy pragną wprowadzić do przestrzeni nutkę tajemniczości i autentyczności.

Pikowane Wykończenie:

Wykończenie Pikowane Laminam odzwierciedla naturalny łupek, tworząc delikatne fale i wypukłości. Jest to wykończenie, które łączy w sobie urok tradycji z nowoczesną technologią, nadając przestrzeni charakter i osobowość.

Wykończenie Caress:

Powierzchnia Caress Laminam zachwyca delikatnością i subtelnym wyglądem, przypominając dotyk aksamitu. Jest to wykończenie idealne dla tych, którzy cenią sobie komfort i elegancję w każdym detalu.

Spieki kwarcowe Laminam, to nie tylko materiał wykończeniowy, to możliwość wyrażenia swojej wyobraźni i kreatywności, dzięki harmonii kontrastów i asonansów. Dzięki nim, przestrzeń staje się płótnem gotowym na każdą twórczą wizję. Płyty w dużym formacie Laminam oferują nieograniczone możliwości aranżacyjne, dopasowując się do Twoich indywidualnych potrzeb.

Montaż spieków kwarcowych Laminam jest prosty i dostępny w całej Polsce, dzięki czemu każdy może cieszyć się pięknem i funkcjonalnością tych wyjątkowych materiałów. Blaty kuchenne, elewacje, kominki, czy nawet schody – wszystko staje się możliwe dzięki wszechstronności spieków kwarcowych Laminam.

Wybór spośród bogatej gamy kolorów i wykończeń pozwala stworzyć wnętrze, które będzie odzwierciedleniem Twojej osobowości i gustu. Spieki kwarcowe Laminam nie tylko nadają elegancki wygląd, ale także gwarantują trwałość i odporność na uszkodzenia. Ich wszechstronność pozwala na zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, dodając im wyjątkowego charakteru.

Dzięki Laminam każdy element przestrzeni, od ścian po podłogi, harmonijnie się łączy, tworząc spójne i wyjątkowe otoczenie. To nie tylko materiał wykończeniowy, to sposób wyrażenia siebie i stworzenia przestrzeni, która odzwierciedla Twoją tożsamość i pasje.

Odkryj możliwości spieków kwarcowych Laminam i przekrocz tradycyjne granice projektowania wnętrz. Dzięki nim, każde pomieszczenie stanie się wyjątkowym dziełem sztuki, spełniającym najwyższe standardy jakości i innowacyjności.

Sprawdź Nasze Realizacje - Unikalność w Każdym ProjekcieZapraszamy do kontaktu.
tel:+48 607 725 499
kontakt@spiekifalco.pl
www.spiekifalco.pl

Pomożemy Tobie w kompleksowej realizacji:
-kominka
-posadzek
-ścian
-schodów
-blatów kuchennych i łazienkowych
-tarasów
-elewacji

Tutaj znajdziesz materiały, które spełnią najbardziej wyrafinowane marzenia o pięknych wnętrzach. W jednym miejscu oprócz materiałów znajdziesz najlepszych fachowców z twojej okolicy.

W swojej ofercie posiadamy materiały wiodących producentów t.j
- Neolith
- Inalco
- Technistone
- Silestone
- Dekton
- Lapitec
- Laminam
- Florim
- Marazzi
- PARADYŻ
- Museum


 full_margin_transparent_customcolor.png

telefon.jpg   607 725 499


obraz_2021-03-11_173717.png    kontakt@spiekifalco.pl