• Kominek ze spieku kwarcowego

Duża różnorodność dostępnych na rynku materiałów wykończeniowych pozwala tworzyć wyjątkowe projekty kominków dedykowanych do konkretnych wnętrz. Rosnącą popularnością cieszą się dziś spieki kwarcowe, które z uwagi na swoją wieloraką formę doskonale wpisują się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne aranżacje. Spieki na kominek to materiały o niebywałym bogactwie kolorów, deseni oraz faktur, które z powodzeniem możesz wykorzystać do stworzenia wymarzonego kominka. Przekonaj się sam!

Spiek kwarcowy na kominek — dlaczego jest dobrym rozwiązaniem?

Choć projektowanie wnętrza koncentruje się często wyłącznie na estetyce, powinno brać pod uwagę również funkcjonalność konkretnych rozwiązań. Jeśli chodzi o prezentowane przez nas spieki na kominek, są one niebywale praktyczne, o czym świadczą charakteryzujące je właściwości. Każdy spiek kwarcowy na kominek z oferty FALCO jest odporny na wilgoć, niepalny, nietoksyczny oraz odporny na działanie promieniowania UV i przebarwienia, a także łatwy w utrzymaniu czystości. Marzy Ci się kominek ze spieku kwarcowego? Gwarantujemy, że okaże się on świetną decyzją!

FALCO, czyli spieki na kominek od renomowanych producentów

Interesuje Cię elegancki, a zarazem wyróżniający się doskonałymi parametrami spiek kwarcowy na kominek? Jesteśmy przekonani, że wśród rozbudowanej oferty materiałów FALCO znajdziesz coś w sam raz dla siebie. Ciesz się stylowym i łatwym w eksploatacji kominkiem ze spieku kwarcowego, mówiąc nam o swoich oczekiwaniach. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze idealnego materiału do stworzenia kominka. Zapraszamy do kontaktu!


Kominek wykonany z kamienia spiekanego Neolith Basalt Grey.
źródło: www.neolith.com
spiek kwarcowy na kominek

Kominek wykonany z kamienia spiekanego Neolith Lava.
źródło: www.neolith.com

spiek kwarcowy kominek


Kominek wykonany z kamienia spiekanego Neolith Basalt Grey.
źródło: www.neolith.com

spieki na kominek

Baner-glowny-Neolith-pomiar-2(3).jpgfull_margin_transparent_customcolor.png

ul. Anny Jagielonki 15c
65-155 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska