• Płytki kwarcowe wielkoformatowe – połączenie nowoczesności i trwałości

Spieki kwarcowe jako materiał wykończeniowy są obecne w naszym kraju stosunkowo krótko, ale szybko zdobywają popularność i zaufanie wśród osób stawiających na trwałe, eleganckie wnętrza. Materiał ten służy bowiem do produkcji różnego rodzaju płytek, zwłaszcza wielkoformatowych, które znajdują rozmaite zastosowania podczas aranżacji przestrzeni domowych, ale też m.in. elewacji. Z myślą o Klientach planujących stworzenie pięknego wystroju mieszkania lub fasady domu przygotowaliśmy więc ofertę takich produktów. Dostarczamy wysokogatunkowe płytki kwarcowe, a oprócz tego zapewniamy możliwość ich profesjonalnego montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów na terenie całego kraju.

Wyjątkowe zalety płytek kwarcowych

Popularność płytek kwarcowych w dużym i małym formacie wynika z ich niezwykłych zalet, dzięki którym z powodzeniem mogą one zastępować tradycyjnie stosowane materiały. Wśród ich cech należy wymienić przede wszystkim znakomitą odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, odbarwienia, a także działanie rozmaitych substancji chemicznych, w tym rozpuszczalników albo środków odkażających. Co więcej, płytkom kwarcowym nie grozi rozwój pleśni czy grzybów ani zabrudzenia, co w połączeniu z brakiem jakiegokolwiek wpływu na żywność sprawia, że mogą one być stosowane choćby w kuchni. Niewrażliwość na promieniowanie UV, wahania temperatury lub opady daje zaś możliwość ich używania na zewnątrz.

płytki kwarcowe

Płytki wielkoformatowe ze spieków kwarcowych

Cechy, którymi charakteryzują się spieki kwarcowe, sprawiają, że płytki z nich wykonywane znajdują bardzo wszechstronne zastosowania w domach, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników designu. Produkty oferowane przez firmę FALCO dostępne są przede wszystkim w dużych formatach, dlatego stanowią świetny wybór do przygotowywania np. blatów kuchennych lub łazienkowych albo zabudowywania ścian. Proponujemy jednak nie tylko płytki wielkoformatowe, lecz także mniejsze rozmiary, doskonałe choćby do realizacji projektów eleganckich schodów, stylowych kominków albo trwałych elewacji domów. Dostarczamy wyroby renomowanych producentów, co gwarantuje ich najwyższą jakość na wiele lat oraz nieprzemijające piękno.

Solidne i eleganckie płytki — duży format lub mniejsze rozmiary

W ofercie FALCO zapewniamy szeroką gamę płytek kwarcowych w różnorodnych odcieniach, a także wzorach, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj idealną opcję dla siebie. Nasze propozycje mogą okazać się na przykład doskonałą alternatywą dla kamienia naturalnego czy betonu lub perfekcyjnie imitować drewno bądź metal. Wszystko to sprawia, że znakomicie nadają się one do odmiennych aranżacji, od nowoczesnych, stawiających na minimalizm po tradycyjne, pełne ciepłych kolorów i naturalnych materiałów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty sprzedaży płytek kwarcowych w dużym lub małym formacie, ich fachowego montażu, a w razie potrzeby — doradztwa naszych ekspertów.

płytki duży format