• Spiek kwarcowy czarny

Czerń nigdy nie wychodzi z mody. Jest synonimem elegancji, dobrego smaku i klasyki pasującej niemal na każdą okazję. Podobnie wygląda sytuacja z dekoracją wnętrz - czarne elementy doskonale wpisują się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne przestrzenie. A jeśli materiały w tym odcieniu wykonane są dodatkowo ze szlachetnych surowców, takich jak spieki kwarcowe, zyskujemy dodatkowo niezwykle wyrafinowany, wręcz luksusowy wygląd przestrzeni, w których zostaną zastosowane. W ofercie naszej firmy znajdziesz produkty będące doskonałą, łatwą w montażu i niezwykle efektowną alternatywą dla kamienia naturalnego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Ponadczasowe, eleganckie spieki kwarcowe czarne

Czarne wielkoformatowe płyty gresowe wykonane przy zastosowaniu specjalnej technologii, czyli właśnie spieki kwarcowe cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Za ich częste wykorzystanie w zdobnictwie pomieszczeń odpowiada nie tylko wspaniały wygląd, ale także wszechstronność zastosowań. Dostępne w naszej ofercie produkty mogą być zarówno uzupełnieniem wystroju ściany, jak i posłużyć za oryginalną okleinę meblową w salonie, łazience, kuchni oraz każdym innym pomieszczeniu. Spieki są także ekologiczne, gdyż powstają w 100% z naturalnych surowców.

spieki kwarcowe czarne

Zalety czarnych spieków kwarcowych - dlaczego jeszcze warto je kupić

Czarne spieki kwarcowe, tak samo jak podobne produkty w innych kolorach, powstają poprzez sprasowanie pod dużym ciśnieniem kwarcu, iłów łupkowych, skał granitowych, a także naturalnych pigmentów ceramicznych. Dzięki temu każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. Wypalanie płyt w wysokiej temperaturze utwardza je i sprawia, że są odporne na uszkodzenia. Ponadto charakteryzują się lekkością, elastycznością i dużą odporność na czynniki zewnętrzne: wilgoć czy wysoką temperaturę. Ich wzory mogą nawiązywać do innych popularnych materiałów: betonu, marmuru czy lastryko. W końcu: spieki kwarcowe są też tańsze niż kamień i doskonale nadają się do różnych pomieszczeń.

Kup czarny spiek kwarcowy Falco i udekoruj nim swój dom

Ze względu na to, że spieki kwarcowe nie dopuszczają także do rozwoju pleśni, grzybów czy bakterii, świetnie nadają się do zastosowania w pomieszczeniach, w których występuje wysoki poziom wilgotności, a więc w łazienkach, toaletach, a także kuchniach. Możesz obłożyć nimi stoły, blaty szafek, ściany w kabinie prysznicowej lub wykończyć brzegi niecki z wanną. Świetnie sprawdzą się także na balkonie i tarasie. Jeżeli więc szukasz wszechstronnego materiału o ponadczasowym wzornictwie - wybierz czarne spieki kwarcowe od Falco.

spiek kwarcowy czarny