• Obróbka kamienia skrawaniem

Obróbka CNC kamienia

Obróbka kamienia skrawaniem, czyli obróbka CNC to prace polegające na ścinaniu materiału warstwa po warstwie w celu nadania mu odpowiedniego kształtu oraz rozmiaru. Cały proces realizowany jest za pomocą maszyn sterowanych komputerowo i pozwala na bardzo skuteczne i niezwykle precyzyjne dopasowanie wymiarów detalu do preferencji zamawiającego. W naszej ofercie Klienci znajdą usługę obróbki kamienia skrawaniem. Obrabiamy spieki kwarcowe, blaty kuchenne i łazienkowe oraz inne oferowane przez nas materiały w celu jak najlepszego dostosowania ich do wymaganych przez inwestora wymiarów czy kształtu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Dlaczego obróbka kamienia skrawaniem to dobre rozwiązanie?

Maszyny CNC, czyli sterowane komputerowo to bardzo precyzyjne urządzenia, dzięki którym istnieje możliwość obróbki danego spieku kwarcowego czy blatu z dokładnością do kilku nanometrów. To z kolei sprawia, że można uzyskać detale docięte tak, aby idealnie pasowały np. do nietypowych wymiarowo mebli kuchennych czy łazienkowych, a także elewacji oraz innych miejsc. Narzędzia wykorzystywane w maszynach CNC pracują w ściśle określonym zakresie, realizując ruchy na zadanym polu roboczym, co znacząco eliminuje ryzyko błędów oraz zmniejsza spowodowane nimi straty. Jest też powtarzalne, co oznacza, że można wykonać wiele takich samych elementów bez większego nakładu pracy. Obróbka kamienia skrawaniem nie jest jedyną możliwością, jaką oferuje operowanie maszynami CNC.

Jakie jeszcze usługi realizujemy w ramach obróbki CNC kamienia?

Dysponujemy dostępem do nowoczesnego parku maszynowego wyposażonego w obrabiarki CNC sterowane numerycznie, dzięki którym realizujemy dla naszych Klientów także usługi takie jak szlifowanie oraz wycinanie, a także grawerowanie w spiekach kwarcowych. Odpowiednio dobrane parametry urządzeń umożliwiają nam również wykonanie pełnej figury albo bryły ze spieku. Ponadto szlifujemy i polerujemy na wysoki połysk wszelkiego rodzaju kamień i jego spieki. Dzięki zastosowaniu precyzyjnych urządzeń z łatwością wykonujemy zlecenia, w których projekty zawierają wycinanie i innego rodzaju obróbkę wąskich, trudno dostępnych powierzchni o skomplikowanych kształtach.

Zamów obróbkę kamienia skrawaniem u specjalistów od spieków kwarcowych

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko bogaty wybór spieków kwarcowych idealnych na elewacje, blaty, parapety czy podłogi, ale też usługi obejmujące precyzyjne, nowoczesne skrawanie, szlifowanie i polerowanie kamienia za pomocą maszyn CNC. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - docinamy detale na każdy wymiar, więc nawet nietypowy rozmiar szafek czy szerokość ściany nie stanowią dla nas przeszkody. Zadzwoń, by uzyskać więcej szczegółów. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania dotyczące obróbki kamienia skrawaniem.