• Dekton Laguna 8 mm aksamitny

Dekton Laguna 8 mm aksamitny

Kolor
Biały
Wykończenie
Satyna/Soft
Grubość
8 mm
Rozmiar
144x320 cm
Warianty
1001.00
1001.00
1001/m kw
m. kw. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 4.6 m. kw.
Wysyłka w ciągu indywidualne ustalenia
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 4.6 m. kw.

Zamówienie telefoniczne: 607725499

Zostaw telefon

Dekton Laguna 8 mm aksamitny wymiar płyty 320cm x 144 cm

Dekton Laguna, spiek kwarcowy o wymiarach 320 cm x 144 cm i różnych grubościach (20 mm, 12 mm, 8 mm, 4 mm), to klejnot w ofercie hiszpańskiej fabryki Cosentino. Barwa Laguna inspirowana jest białym piaskiem, hipnotyzującymi refleksami słońca i łamiącymi się falami na wybrzeżach Kalifornii. Te subtelne żyłki na kremowobiałym tle nadają mu niezwykłe piękno.

Odkrywając tajemnice naturalnego kamienia, Dekton doskonali jego piękno i wytrzymałość, łącząc techniczne doskonałości z ultrakompakcyjną strukturą. To kamień przyszłości architektury i designu, oferujący zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Dekton to zaawansowane połączenie ponad 20 minerałów z unikalną technologią TSP, co gwarantuje trwałość i wszechstronne zastosowanie.

Dekton znacząco wpływa na projekty łazienek, eliminując problemy związane z konserwacją i czyszczeniem. Jego duży format minimalizuje połączenia, a niska porowatość sprawia, że jest idealny do pokrywania przestrzeni pionowych i poziomych w łazienkach. Dostępność w różnych grubościach umożliwia zastosowanie go na różnych powierzchniach, od cienkich okładzin ściennej po solidne blaty.

Współpraca z Dekton to inwestycja w trwałość i estetykę. Jego odporność na ścieranie, zarysowania, wodę, ogień i promieniowanie UV sprawiają, że to materiał niezawodny w codziennym użytkowaniu. Dostępność w różnych wymiarach i grubościach daje projektantom szerokie możliwości kreatywnego wyrażenia.

Cena produktów nie jest ostateczna, a klient po kontakcie ze sklepem może liczyć na atrakcyjny rabat. Dodatkowo, zakup z usługą montażu oferuje korzyści podatkowe, obniżając stawkę VAT do 8%. Firma FALCO zapewnia profesjonalny montaż, obejmujący nie tylko blaty kuchenne i podłogi, ale także elewacje, kominki, schody i okładziny ścienne. Montaż spieków kwarcowych Dekton jest dostępny w całej Polsce, sprawiając, że nowoczesne i trwałe rozwiązania są teraz dostępne dla każdego.

Sprawdź Nasze Realizacje - Unikalność w Każdym Projekcie

image

image

Szukasz najlepszego fachowca w Twojej okolicy?
FALCO stanie na głowie, żeby Tobie pomóc.
 

Pomożemy Tobie w kompleksowej realizacji:
-kominka
-posadzek
-ścian
-schodów
-blatów kuchennych i łazienkowych
-tarasów
-elewacji

 full_margin_transparent_customcolor.png

ul. Anny Jagielonki 15c
65-155 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska

telefon.jpg   607 725 499


obraz_2021-03-11_173717.png    kontakt@spiekifalco.pl

Podpis
E-mail
Negocjuj cenę