• Laminam I Naturali Bianco Statuario Venato - Naturale, 3.5 mm grubości

Bianco Statuario Venato z kolekcji I Naturali to spiek kwarcowy odwzorowujący elegancki, biały marmur ze zdecydowanym, szarym użyleniem. Płyta w formacie 1000×3000 mm i grubości 3+ mm, dostępna w wykończeniu naturale (mat), łączy klasyczny wygląd z nowoczesną trwałością.

Grubość
3 mm
Kolor
Biały
Rozmiar
100x300 cm
Wykończenie
Naturalne
Dostawa Dostawa Laminam
431.00
431.00
431/m kw.
m. kw. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 3 m. kw.
Cena przesyłki 1353
Odbiór osobisty 0
Dostawa Laminam 1353
Dostępność 110 m. kw.

Zamówienie telefoniczne: 607725499

Zostaw telefon

Laminam Bianco Statuario Venato – marmur o wyrazistym rysunku, idealny do eleganckich przestrzeni

Bianco Statuario Venato to wielkoformatowy spiek kwarcowy z kolekcji I Naturali, który oddaje charakter słynnego marmuru Statuario z włoskich Alp. Jasne, niemal mlecznobiałe tło przecina dynamiczne, grafitowo-szare użylenie, tworząc wyjątkowy efekt głębi i naturalności. To doskonały wybór do projektów wnętrzarskich, które stawiają na ponadczasową estetykę w połączeniu z nowoczesną technologią materiałową.

Dostępne wykończenia:

  • Lucidato – powierzchnia o wysokim połysku, podkreślająca kolorystykę i strukturę wzoru

  • Naturale – matowe wykończenie o jedwabistym dotyku, bardziej subtelne i uniwersalne

Płyty w formacie 1000×3000 mm i grubości 3+ mm sprawdzą się jako okładziny ścienne, elementy zabudowy, fronty meblowe oraz dekoracyjne powierzchnie w kuchniach, łazienkach i przestrzeniach komercyjnych.


Dane techniczne:

  • Kolekcja: I Naturali

  • Model: Bianco Statuario Venato

  • Wykończenia:
    Naturale – mat, delikatna faktura

  • Format płyty: 1000 × 3000 mm

  • Grubość: 3+ mm

  • Kolorystyka: biel z grafitowym, dynamicznym użyleniem

  • Zastosowanie:
    • ściany i okładziny pionowe
    • meble, fronty, zabudowy kuchenne
    • łazienki i strefy wellness
    • elementy dekoracyjne i wykończeniowe


Dlaczego Falco?

Falco oferuje nie tylko dostęp do pełnej gamy spieków Laminam, ale również ich profesjonalną obróbkę – precyzyjne cięcie, dopasowanie do projektu oraz doradztwo materiałowe na każdym etapie. Nasze doświadczenie i zaplecze technologiczne gwarantują realizację nawet najbardziej wymagających projektów architektonicznych.

Precyzyjny montaż i cięcie spieków kwarcowych

W firmie FALCO dbamy o precyzyjny montaż spieków kwarcowych w całej Polsce. Dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak cięcie wodą (waterjet), jesteśmy w stanie dostarczyć materiał idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy potrzebujesz płyty o niestandardowych wymiarach, czy chcesz wykonać skomplikowane cięcia w spiekach kwarcowych, nasza usługa cięcia glazury wodą, cięcia gresu wodą, cięcia kamienia, cięcia marmuru czy cięcia płytek wodą zapewnia dokładność i estetykę wykończenia.

Podsumowanie

Laminam Naturali Bianco Statuario Venato to spiek kwarcowy, który łączy elegancję bieli z doskonałymi właściwościami technicznymi. Jego zastosowanie w różnych przestrzeniach, takich jak blaty, podłogi, ściany czy elewacje, sprawia, że jest to materiał, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki technologii Laminam i doświadczeniu firmy FALCO, montaż spieków kwarcowych jest możliwy w całej Polsce, gwarantując doskonałe rezultaty i satysfakcję z użytkowania.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego doświadczenia w zakresie montażu spieków kwarcowych oraz obróbki materiałów, takich jak cięcie wodą i waterjet.

Sprawdź Nasze Realizacje - Unikalność w Każdym Projekcie

Pomożemy w kompleksowej realizacji:

  • kominków
  • posadzek
  • ścian
  • schodów
  • blatów kuchennych i łazienkowych
  • tarasów
  • elewacji

Wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia pięknego wnętrza – od luksusowych materiałów, po sprawdzonych fachowców w Twojej okolicy – znajdziesz w jednym miejscu.

 full_margin_transparent_customcolor.png

  image607 725 499

  imagekontakt@spiekifalco.pl

Podpis
E-mail
Zapytaj
800x132-bank.png
Spieki Kwarcowe i inne syntetyczne materiały powstają ze zmielonych naturalnych odłamków skał i innych surowców naturalnych. W związku z czym poszczególne partie produkcyjne materiałów mogą się różnić od siebie odcieniami. Różnice kolorystyczne przy materiałach produkowanych z surowców naturalnych są zjawiskiem normalnym. 

Każda partia materiału różni się od kolejnej, może mieć inny odcień zarówno tła jak i struktury. Mogą wystąpić również różnice w nakropieniu oraz strukturze. Ponadto płyty o różnych grubościach produkowane są na innych liniach produkcyjnych i zawsze są one w różnych tonacjach. Nie ma technicznych możliwości aby zostały
wyprodukowane płyty w różnych grubościach z tej samej partii kolorystycznej. W związku z powyższym aby uniknąć różnic kolorystycznych w powierzchniach realizacje powinny być wykonywane ze spieków z tej samej partii produkcyjnej, o tym samym odcieniu.

Próbki oraz zdjęcia umieszczone w katalogach i na stronie internetowej mają jedynie charakter poglądowy i nie są idealnym odzwierciedleniem materiału. Różnice w kolorze miedzy zdjęciem lub próbką a dostarczonym materiałem nie stanowią podstawy do reklamacji lub odstąpienia od umowy zakupu.

Kamień naturalny to materiał unikalny – każdy blat czy płytka różni się rysunkiem, kolorem i strukturą, co czyni go wyjątkowym i niepowtarzalnym. Naturalne cechy, takie jak mikrospękania, żyłkowania czy różnice kolorystyczne, podkreślają jego autentyczne piękno. W zależności od rodzaju kamień może chłonąć płyny, reagować na kwasy lub być podatny na drobne odpryski, dlatego wymaga regularnej impregnacji. Odpowiednia pielęgnacja pozwala zachować jego trwałość i elegancję przez wiele lat.