• MUSEUM Dual WHITE Bookmatch - grubość 12 mm wykończenie SHAPED

Spiek kwarcowy MUSEUM Dual White Bookmatch 12 mm SHAPED to nowoczesna interpretacja klasycznego marmuru w wersji strukturalnej. Biała powierzchnia z wyraźnymi, szaro-beżowymi żyłami tworzy symetryczny układ Bookmatch, który zyskuje głębię dzięki wykończeniu SHAPED. Grubość 12 mm pozwala na tworzenie trwałych blatów, okładzin i zabudów w projektach premium.Spiek Kwarcowy Peronda MUSEUM Dual WHITE 12 mm grubości, wykończenie SHAPED Bookmatch

Grubość
12 mm
Kolor
Biały
Rozmiar
150x320 cm
Wykończenie
Struktura
Dostawa Darmowa dostawa
Warianty
1562.10
1562.10
1562.1/m kw.
m. kw. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 4.8 m. kw.
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 0
Darmowa dostawa na terenie Polski 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 4.8 m. kw.

Zamówienie telefoniczne: 607725499

Zostaw telefon

MUSEUM Dual White Bookmatch 12 mm SHAPED – marmur, który można poczuć

Dual White Bookmatch marki MUSEUM w wersji 12 mm i wykończeniu SHAPED to spiek kwarcowy, który łączy ponadczasową estetykę marmuru z nowoczesną strukturą powierzchni. Dzięki formatowi 320 × 150 cm i unikalnej fakturze, płyta ta doskonale sprawdza się w reprezentacyjnych wnętrzach – zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.


Kolorystyka i wzór

Dual White to reinterpretacja marmuru Calacatta. Na czystym, chłodno-białym tle rozpościerają się wyraźne żyły w tonacji szaro-beżowej i delikatnie złotej. Wersja Bookmatch – czyli układ lustrzany – zapewnia niesamowitą spójność wizualną i efekt „symetrycznego pejzażu”, idealnego na ściany, wyspy, panele.

To wybór dla projektów, które wymagają wizualnej harmonii i mocnego, ale eleganckiego detalu.


Wykończenie SHAPED – struktura z charakterem

Wykończenie SHAPED to matowa powierzchnia o delikatnej, nieregularnej strukturze przypominającej ręcznie obrabiany kamień. W dotyku daje wrażenie autentyczności, a światło padające na fakturę tworzy dynamiczne refleksy i głębię. To efekt nieosiągalny w płaskich, polerowanych materiałach.

SHAPED doskonale eksponuje żyłkowanie marmuru, podkreślając jego trójwymiarowość. To wybór dla wnętrz, które mają być nie tylko piękne, ale też sensorycznie bogate.


Zastosowanie – grubość 12 mm

Grubość 12 mm sprawia, że materiał nadaje się do:

  • blatów kuchennych i łazienkowych – wytrzymałość, odporność i estetyka,
  • wysp kuchennych – duże powierzchnie bez łączeń z wyraźną strukturą,
  • paneli ściennych i kominkowych – efekt dekoracyjny + Bookmatch + struktura,
  • zabudów recepcyjnych, meblowych, SPA – nowoczesne, sensoryczne materiały,
  • elementów architektonicznych – tam, gdzie liczy się detal, forma i głębia.

Dane techniczne

Parametr Wartość
Nazwa MUSEUM Dual White Bookmatch
Grubość 12 mm
Wykończenie SHAPED (matowe, strukturalne)
Wymiary płyty 320 × 150 cm
Kolor Biały z szaro-beżowo-złotym użyleniem
Wzór Bookmatch (symetryczny układ żył)
Odporność na zarysowania Bardzo wysoka
Odporność na temperaturę Tak
Mrozoodporność Tak
Porowatość Ekstremalnie niska (<0,1%)
Zastosowanie Wewnętrzne i zewnętrzne
Technologia Spiek kwarcowy (prasowanie + wypalanie)
Producent Museum Surfaces, Hiszpania

Podsumowanie

MUSEUM Dual White Bookmatch 12 mm SHAPED to spiek, który zachwyca nie tylko wizualnie, ale też dotykowo. Symetryczny wzór inspirowany marmurem w połączeniu z delikatną, matową fakturą SHAPED tworzy kompozycję nowoczesną, ekskluzywną i wielowymiarową. Idealny dla wnętrz, które mają zaskakiwać detalem i dopracowaniem.


Dlaczego warto wybrać FALCO?

W FALCO Spieki Kwarcowe wspieramy Cię na każdym etapie projektu:

  • Tylko marki premium – jak MUSEUM, Neolith, Laminam,
  • Pomoc techniczna i estetyczna – doradzimy najlepszy wariant i zastosowanie,
  • Magazyn na miejscu – szybka realizacja i dostępność,
  • Pełna obsługa techniczna – cięcie, transport, montaż,
  • Zaufanie architektów i klientów indywidualnych – potwierdzone dziesiątkami realizacji.

Sprawdź Nasze Realizacje - Unikalność w Każdym Projekcie

Pomożemy w kompleksowej realizacji:

  • kominków
  • posadzek
  • ścian
  • schodów
  • blatów kuchennych i łazienkowych
  • tarasów
  • elewacji

Wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia pięknego wnętrza – od luksusowych materiałów, po sprawdzonych fachowców w Twojej okolicy – znajdziesz w jednym miejscu.

 full_margin_transparent_customcolor.png

image607 725 499

imagekontakt@spiekifalco.pl

Podpis
E-mail
Zapytaj
800x132-bank.png
Spieki Kwarcowe i inne syntetyczne materiały powstają ze zmielonych naturalnych odłamków skał i innych surowców naturalnych. W związku z czym poszczególne partie produkcyjne materiałów mogą się różnić od siebie odcieniami. Różnice kolorystyczne przy materiałach produkowanych z surowców naturalnych są zjawiskiem normalnym. 

Każda partia materiału różni się od kolejnej, może mieć inny odcień zarówno tła jak i struktury. Mogą wystąpić również różnice w nakropieniu oraz strukturze. Ponadto płyty o różnych grubościach produkowane są na innych liniach produkcyjnych i zawsze są one w różnych tonacjach. Nie ma technicznych możliwości aby zostały
wyprodukowane płyty w różnych grubościach z tej samej partii kolorystycznej. W związku z powyższym aby uniknąć różnic kolorystycznych w powierzchniach realizacje powinny być wykonywane ze spieków z tej samej partii produkcyjnej, o tym samym odcieniu.

Próbki oraz zdjęcia umieszczone w katalogach i na stronie internetowej mają jedynie charakter poglądowy i nie są idealnym odzwierciedleniem materiału. Różnice w kolorze miedzy zdjęciem lub próbką a dostarczonym materiałem nie stanowią podstawy do reklamacji lub odstąpienia od umowy zakupu.

Kamień naturalny to materiał unikalny – każdy blat czy płytka różni się rysunkiem, kolorem i strukturą, co czyni go wyjątkowym i niepowtarzalnym. Naturalne cechy, takie jak mikrospękania, żyłkowania czy różnice kolorystyczne, podkreślają jego autentyczne piękno. W zależności od rodzaju kamień może chłonąć płyny, reagować na kwasy lub być podatny na drobne odpryski, dlatego wymaga regularnej impregnacji. Odpowiednia pielęgnacja pozwala zachować jego trwałość i elegancję przez wiele lat.